
Утре 23 януари 2013 г., заместник-министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков ще връчи 26 договори по Програмата за трансгранично сътрудничество България-Сърбия на обща стойност 7 928 065 евро.
Съвместните българо-сръбски проекти, които ще се изпълняват по тези договори, се финансират по Втората покана за набиране на проектни предложения.
По време на събитието, което ще се състои в зала „Триадица” на „Гранд Хотел София“ от 10:30 часа, зам.-министър Нанков ще даде пресконференция.
